top of page

הצגות ומופעים

"מהרגע הראשון שרועי הגיע אלינו לגן, הילדים התחברו מיד. ההורים התלהבו, הצוות היה מהופנט וידעתי של"תיאטרועי" אין תחליף. בכל פעם הצגה אחרת עם תפאורה צבעונית ובובות יפות ומגוונות. בסוף ההצגה הפעלה שאני והילדים מחכים לה מאוד. תודה ל"תיאטרועי" והמשך להצליח ולהופיע. בהמון הערכה, משפחתון אסנת, הדר יוסף ת"א"

המלצה

מגוון הצגות בנושאי:

חברות, התמודדות עם פחדים, נתינה, סבלנות, אהבה לזולת והכרת חגי ישראל. הילדים נחשפים לסיפור חדש ומרתק שסוחף אותם בעלילה הייחודית והמושקעת בתפאורה ובובות מושקעות.

 

שומר היער המבולבל

שומר היער המבולבל  גר לו בבקתת עץ קטנה. למעלה בצמרות העצים גרים להם משפחות הציפורים הקופים והסנאים. שומר היער מאוד אוהב אותם והם אוהבים אותו בחזרה. יום אחד החורף הגיע אל היער בחוץ גשום וקר ובבקתה חם ונהדר השומר יושב לו ליד האח הבוערת אך מה קרה כשהאש באח פתאום כבתה?

 

מי בא למסיבה?

מי בא למסיבה? חזי החילזון כל השנה אוהב לישון, אך בסתיו כשמתחיל הגשם הראשון מתעורר חזי החילזון. הגיע הזמן לחגוג במסיבה את הסתיו שבא. נרקוד בחוץ בגשם, נקפוץ בשלוליות, נקפץ בין הטיפות. אך מי יבוא למסיבה? הדוב לא בא, גם הנמלה סירבה, הנחש המשיך לישון מי יפתיע את חזי החילזון?

 

זהבה ושלושת הדובים

אי שם ביער, בבית קטן בנוי מעץ גרה משפחת הדובים. אבא דוב, אמא דובה ודובי דובון הקטנטון. הכל מסודר בבית לפי גדלים. לאבא דוב חפצים ענקיים, לאמא דובה חפצים בינוניים ולדובי דובון חפצים קטנים. ומה קרה כשהילדה זהבה בבית הדובים ביקרה?

האריה והעכבר האמיץ

בכל שנה עורכים האריה והלביאה מסיבה לכבוד כל החיות ביער. אך השנה המסיבה מעט שונה. האריה יעניק פרס לחיה הכי חביבה, הכי נדיבה והכי אהובה על כולם. בין כל החיות הופיע גם העכבר ודרש את הפרס. האריה גירש אותו משם לעיני כולם. אך מה קרה כשהאריה נפל למחרת לבור? מי בא לאריה לעזור?

 

מה עשה השועל?

השועל מסתובב לו ביער ומסדר את כולם. מהעורב לקח את הגבינה, לארנבת החליף את התותים המתוקים בחמוצים ולחיות אחרות לא נתן בשקט לחיות. יום אחד נמאס לכל החיות ביער ממעלליו. הן החליטו ללמד אותו לקח מושלם שלא ישכח לעולם..

 

הארנב והצב

נבי הארנב וצבי הצב חברים מאוד טובים אבל גם מאוד שונים. נבי מדבר מהר, הולך מהר, אוכל מהר הכל עושה מהר. צבי הצב עושה הכל לאט, הולך לאט, אוכל לאט מדבר לאט..נחשו מה קרה כשהשניים ערכו תחרות ריצה?

 

מעשה בשני אחים

בחוה גדולה גרו שני אחים. אח בוגר ואח צעיר.האח הבוגר היה נשוי עם ילדים והצעיר רווק ללא ילדים. האחים מתחלקים שווה בשווה בכל דבר בחוה. בדבש, בחלב, בחיטה ובביצים.יום אחד נדדה שנתם של האחים. הבוגר דאג לעתיד הצעיר והצעיר דאג לעתידו של הבוגר ומשפחתו.סיפור על אהבת חינם בין אחים. אהבה שאינה תלויה בדבר.

 

החלילן מהמלין

בעיר המלין מהומה גדולה. העכברים יצאו מהחורים והם בכל מקום. בבתים, בארונות, בבגדים, בכובעים. התושבים אל ראש העיר הגיעו ודרשו מיד פתרון. אל ראש העיר הגיע חלילן שהבטיח שתמורת סכום כסף לא גדול יוכל בעזרת החליל להוציא את העכברים מהעיר. ראש העיר הסכים והבטיח לשלם כל סכום תמורת סילוק העכברים.אך מה קרה כשראש העיר לא עמד בהבטחה?

 

מה אוהב הכלבלב?

בון הכלבלב ובוני הכלבלבה חברים מאוד טובים. הכל הם ביחד עושים. רצים, נובחים, בזנב מכשכשים ואוכלים ארוחות מיוחדות שרק כלבים אוהבים. יום אחד נסעה בוני לטיול עם חברה ובון נשאר לבד בלי אף אחד. ניסה לשחק עם הארנבת, עם הסוס ואפילו עם הפרה. אך בון מאף חבר חדש לא מרוצה. הוא התנהג אליהם לא בכבוד ואפילו התנשא. בוני שמעה על כך ומיד חזרה. האם בון ילמד להתנהג יפה ובכבוד לשאר החברים בחוות החיות?

 

 
 
בנוסף אנחנו מביאים עיבודים מיוחדים מזווית שונה ומפתיעה לסיפורים קלאסיים
ואהובים על ילדים,המוצגים באמצעות תפאורה מיוחדת, אביזרים, בובות יד מקצועיות
וכמובן משחק משובח.
ההצגות יכולות להשתלב נפלא בכל מסיבה או יום שיא,
באופן חד פעמי או על בסיס קבוע (יש לנו למעלה מ30 סוגים!!!)
 

 

 

אורך ההצגות: כ 40 דקות עד שעה ומתקיימות בבוקר או אחה"צ (עם או בלי ההורים)
הצגות איכות לילדים עם תפאורה מיוחדת, בובות יד מקצועיות, ומשחק משובח 
מיועדות לגילאי 2-6 ההצגות שלנו משתלבות נפלא בכל מסיבה/חג/אירוע שיא

 

bottom of page